Wybieramy prawdziwych liderów, ludzi którzy chcą zdominować rynek nieruchomości w swoim mieście.

Często zadawane pytania:

Co to jest Market Center?

Market Center to duże biuro, centrum biznesowe, które obsługuje specjalistów ds. Nieruchomości. Biuro nie sprzedaje nieruchomości – robią to stowarzyszeni Agenci nieruchomości, którzy dołączają do Market Center, aby otrzymać szkolenie, coaching, modele, systemy, narzędzia, najbardziej zaawansowane technologie i synergie. Market Center to sieć ponad 182 000 Agentów w 41 krajach, którzy współpracują między sobą i wspierają się, tworząc wyjątkową atmosferę koleżeństwa wśród Agentów oraz liderów, którzy pomagają innym Agentom być profesjonalistami.

Czy możliwe jest posiadanie więcej niż 50 agentów w tym samym biurze w Polsce?

Chociaż w Polsce wciąż istnieją pewne ograniczające przekonania w Keller Williams pokazujemy, że jest to możliwe – jeśli masz modele i systemy, które uczą cię, jak to osiągnąć. Prawdą jest, nie we wszystkich miejscowościach w Polsce można wdrożyć te same rozwiązania – nasz zespół ds. ekspansji pracując z Tobą sprawdzi, czy Market Center będzie opłacane w Twojej lokalizacji. Na każdym etapie ściśle współpracujemy z kandydatami do otwarcia Market Center, aby upewnić się, że odniosą sukces. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Ile osób (pracowników) muszę zatrudnić do zarządzania tak wieloma agentami?

Do otwarcia Market Center musisz mieć 3-osobowy zespół (w miarę rozwoju 6 osób). Ten zespół jest jedynym personelem, którego wynagrodzenie jest stałe. Reszta współpracujących agentów to biznesmeni, którzy otrzymują wynagrodzenie za skuteczność.
Model Keller Williams jest sprawdzony w wielu lokalizacjach na całym świecie, a każde ze stanowisk, wraz z zakresem obowiązków i pożądanymi cechami osobowości jest dokładnie opisane.  Każdy pracownik otrzymuje specjalne szkolenie. Model organizacyjny personelu Market Center pozwala tym 6 osobom zarządzać ponad 100 Agentów. W ten sposób obniżamy koszty.

Czy Market Center będzie opłacalne?

W Keller Williams 99% Market Center przynosi zyski. Jest to możliwe po wdrożeniu i stosowaniu się do modeli i systemów Keller Williams. Dokładnie wyjaśnimy, jak można to osiągnąć.

Co otrzymuję, aby zdobyć dominującą pozycję w moim mieście?

Keller Williams oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zdobyć dominującą pozycję w mieście. Sprawdzone modele i systemy, szkolenia, technologia, coaching, ciągłe monitorowanie z centrali KW Poland. Keller Williams jest jedyną firmą na rynku nieruchomości na świecie, w której średnia liczba agentów na biuro to 200. Doświadczenie dużych agencji nieruchomości (Market Center) od 35 lat gwarantuje wyniki. Wystarczy zapewnić odpowiednie biuro, stworzyć zespół liderów Market Center (zgodnie z naszymi instrukcjami). Resztę otrzymasz od KW Poland – będziemy wyjaśniać, uczyć, trenować i prowadzić Cię do osiągnięcia sukcesu.

Czy będę miał wyłączność na strefę mojego Market Center?

Tak, będziesz mieć wyłączność w obszarze, w którym otworzysz swoje Market Center. Obszar jest wystarczająco duży, aby zagwarantować, że możesz mieć 150+ Agentów, nawet w czasach recesji gospodarczej.

Czy agenci są niezależni?

Tak. Współpracujący agenci są niezależnymi przedsiębiorcami.

Jaki jest proces otwierania franczyzy Keller Williams?

Proces otwierania Market Center różni się od tego, co można znaleźć w innych firmach z branży. Dla nas najważniejsi są Ludzie. Wierzymy w talent, uważamy, że najlepsi przedsiębiorcy są również dobrymi ludźmi, którzy szukają doskonałości. Wierzymy w ludzi z ambicjami, którzy chcą zdominować rynek nieruchomości w swojej okolicy, jednocześnie dzieląc się zyskami. Proces składa się z 8 kroków, które można wykonać w okresie od 3 do 6 miesięcy. W tym czasie dobrze się poznamy, a udzielając Licencji, będziemy przekonani, że podzielasz nasze wartości, zasady, ambicje i determinację, dzięki którym razem zdominujemy rynek nieruchomości w Twojej okolicy.

  1. Kontakt z nami za pośrednictwem formularza na tej stronie.
  2. Osoba odpowiedzialna za ekspansję Keller Williams skontaktuje się z tobą w ciągu 24 godzin.
  3. Rozmowa telefoniczna lub spotkanie, aby poznać się wzajemnie i uzyskać więcej informacji.
  4. Wizyta w jednym z Market Center (jeden pełny dzień), aby poznać model biznesowy i działanie Market Center Keller Williams.
  5. Rozpoczęcie procesu walidacji, z wpłatą wstępną w wysokości 20 000 zł  – wypełnienie wniosku wraz z dostarczeniem referencji.
  6. Dostarczenie umowy franczyzowej – masz 30 dni na jej podpisanie.
  7. Podpisanie umowy franczyzowej.
  8. Otwarcie Market Center w ciągu najbliższych 100 dni.

Jakie są wymagania?

Dla nas najważniejsi są ludzie. Chcemy Cię dobrze poznać. Kandydaci muszą być otwarci na wartości, zasady panujące w KW oraz zdeterminowani i nastawieni na sukces. Szukamy osób zorientowanych na biznes, przedsiębiorców, którzy lubią pracować z ludźmi.

Ile muszę zainwestować?

Inwestycja, którą musisz wykonać, jest zależna od Twojej obecnej sytuacji. Inny nakład finansowy wymagany jest od biura, które chce przejść do KW, a inny od sytuacji gdzie Market Center otwierane jest od podstaw. Przedstaw nam swoją sytuację, a my poinformujemy Cię o wymaganej inwestycji.

Jak zacząć?

To proste – uzupełnij dane w poniższym formularzu, a osoba odpowiedzialna za ekspansję w Keller Williams Poland skontaktuje się z Tobą.

Skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz

Uzupełnij formularz, a nasz specjalista ds. rozwoju sieci skontaktuje się z Tobą.