Otwórz biuro Keller Williams

Wspieramy ludzi uczciwych z ambicjami i wizją rozwoju.

Kim jesteśmy?

Keller Williams Realty Inc. to firma stworzona przez Agentów dla Agentów i ich Klientów.

To jedyna firma na świecie w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, w której biurach – zatrudnione są osoby dla współpracujących Agentów – a nie odwrotnie, jak w klasycznym modelu biura nieruchomości.

Dzięki takiej filozofii Keller Williams nieustannie zdobywa zaufanie na kolejnych rynkach dzięki czemu od kilku lat jest największą na świecie firmą w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obecnie na całym świecie działa 1000 biur (Market Center) w 57 krajach oraz Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracuje około 182 tysięcy Agentów.

0
Krajów
0
+
Market Center
0
tyś.
Agentów

Jaki jest model biznesowy?

Model biznesowy jest wyjątkowy i inspiruje inne organizacje do jego naśladowania. Udzielenie licencji franczyzowej dotyczy otwarcia Market Center. Market Center to duże biuro, które tworzy środowisko produktywności i synergii między specjalistami ds. Nieruchomości, aby osiągnąć wysokie cele.

Największa różnica polega na tym, że Market Center nie sprzedaje nieruchomości. Nieruchomości sprzedają współpracujący Agenci. Market Center świadczy wszelkiego rodzaju usługi, aby agenci mogli wykonywać swoją działalność na najwyższym poziomie: jakości, wiedzy, narzędzi, technologii i wsparcia. W ten sposób powstają liderzy na rynku nieruchomości.

Przykład struktury organizacyjnej Keller Williams w Market Center, w której 4 osoby (docelowo w miarę rozwoju 6 osób) zarządza 61.

To, co wyróżnia i jest wielką przewagą Market Center nad konkurencją w każdej lokalizacji to nieograniczone możliwości wzrostu, rozwoju i awansu dla wszystkich którzy chcą rozwijać swoją karierę zawodową. Keller Williams jest jedyną na świecie organizacją zajmującą się nieruchomościami, która inspiruje, prowadzi i szkoli swoich Agentów, umożliwiając im tworzenie Teamów (zespołów), które stanowią Zespoły rodzinne lub Grupy posiadające od 3 do 40 osób. Każdy zespół ma własną autonomię i funkcjonuje jak tradycyjna agencja nieruchomości, którą znamy z polskiego rynku – lecz w środowisku o wysokiej wydajności z modelami i systemami opracowanymi przez najlepszych Agentów na świecie.

Na powyższym schemacie przedstawiono MAPĘ MOŻLIWOŚCI, która łączy każdego współpracownika z Keller Williams. Możliwości są niezliczone, pozwalają na rozwój osobisty oraz zawodowy wszystkich współpracowników związanych z KW.

Dlaczego Keller Williams?

Keller Williams opracował unikalne modele i systemy, które oferują wszystkie Market Center dla swoich Agentów:

  • Organizacja o wyjątkowych wartościach i kulturze: Keller Williams przyciąga ludzi do wielkiej rodziny, która pomaga, wspiera i stawia ludzi ponad biznesem.
  • Szkolenia na każdym etapie kariery: Keller Williams został nagrodzony w 2015 i 2017 roku jako najlepsza firma szkoleniowa na świecie bez względu na branżę. Zdajemy sobie sprawę, że różnica między profesjonalnymi agentami zapewniającymi wysoką jakość usług polega na wiedzy „jak to zrobić”. Z tego powodu Gary Keller jest zaangażowany w tworzenie najbardziej zaawansowanego i wyrafinowanego programu szkoleń w zakresie nieruchomości, który pomoże wszystkim Agentom, zarówno tym, którzy rozpoczynają karierę, jak i tym, którzy pracują od wielu lat i chcą się rozwijać.
  • Środowisko wysokiej produktywności: W każdym Market Center Keller Williams powstaje środowisko o wysokiej wydajności, w którym sprzedaż ciągle rośnie.
  • Marka o silnej osobowości: Keller Williams jest bardzo świadomy, że marka jest tworzona przez Agentów i dlatego wszystkie wysiłki koncentrują się na rozwoju prawdziwych liderów na rynku nieruchomości. Są to Agenci, którzy tworzą prestiż i wiarygodność największej firmy nieruchomości na świecie, która liczy ponad 180 000 Agentów.
  • 99% Market Center Keller Williams przynosi zyski: Wyjątkowy model opracowany przez Gary’ego Kellera, w którym powstają duże biura z wieloma agentami (w Stanach Zjednoczonych średnia liczba agentów przypadających na Market Center wynosi 200 osób, a w Europie ok. 100 osób.), oparty na bardzo solidnych podstawach i wsparciu przy każdej zmianie na rynku, zgodnie z modelem niskiej marży i niskich kosztów stałych.
  • Wyznaczanie trendów w technologii: Świat zmienia się szybciej niż możemy sobie to wyobrazić, a technologia jest jedną z najszybciej ewoluujących gałęzi naszego życia. Z tego powodu Gary Keller wykorzystuje swoje wielomilionowe podejście i inwestycje do opracowania najnowocześniejszej technologii nieruchomości, najpotężniejszych narzędzi na rynku dla agentów i ich klientów.
  • Obecność na świecie: W ciągu zaledwie 5 lat Keller Williams jest obecny w 38 krajach, dołączając od 5 do 8 nowych krajów rocznie. Świat staje się coraz mniejszy i może oferować usługi klientom na całym świecie, a wspólne operacje zwielokrotniają możliwości posiadania dużego biznesu nieruchomościowego.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat Keller Williams? Zostaw swoje dane a oddzwonimy do Ciebie.

Uzupełnij swoje dane w poniższym formularzu, a osoba odpowiedzialna za dział ekspansji skontaktuje się z Tobą.